Sekretariat już otwarty

Miło nam poinformować, iż od dnia 4. grudnia pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem Kremerowska 16/1! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do sekretariatu szkoły jak również do kontaktu telefonicznego bądź mailowego! 

Centrum Edukacji RENOMA to Szkoły Policealne, Szkoły Medyczne i Liceum dla Dorosłych!
U nas uzupełnisz swoje wykształcenie lub zdobędziesz zupełnie nowy zawód już w rok! 

Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej oraz pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Małopolskiego Kuratora Oświaty dlatego zapewniamy kształcenie na najwyższym poziomie w Krakowie! Zaufaj nam!

Komentarze

Dodaj komentarz

Ważne!

W Centrum Edukacji RENOMA nabór trwa cały rok! Możesz rozpocząć naukę we wrześniu, lub w lutym! Wybór należy do Ciebie! Przyjdź do sekretariatu szkoły i dowiedz się więcej na temat interesującego Cię kierunku!

Inline
Inline