Centrum Edukacji RENOMA „Dobry Start”
Centrum Edukacji RENOMA

„Dobry start” – świadczeniem 300+ objęci są uczniowie Szkół Policealnych dla Dorosłych. 

Kto może starać się o świadczenie?

 Każdy rodzic, którego dziecko uczy się w Szkole policealnej dla dorosłych Renoma w Krakowie i nie przekroczyło 20. roku życia. W przypadku uczniów niepełnosprawnych próg zwiększony jest do 24. roku życia.

Co należy zrobić?

🔸 Upewnij się, że Twoje dziecko posiada status ucznia w Centrum Edukacji Renoma.
🔸 W dniach od 1 sierpnia do 30 listopada złóż wniosek osobiście w urzędzie lub wyślij pocztą.
🔸 Odbierz 300 złotych i zadecyduj sam, na co najlepiej je przeznaczyć.

Dołącz do NAJLEPSZYCH!

Komentarze

Dodaj komentarz

Ważne!

W Centrum Edukacji RENOMA nabór trwa cały rok! Możesz rozpocząć naukę we wrześniu, lub w lutym! Wybór należy do Ciebie! Przyjdź do sekretariatu szkoły i dowiedz się więcej na temat interesującego Cię kierunku!

Inline
Inline