Międzynarodowy Dzień Młodzieży | Centrum Edukacji RENOMA
Centrum Edukacji RENOMA

To już dziś! Międzynarodowy Dzień Młodzieży to święto obchodzone co roku 12 sierpnia 🧡

Zgromadzenie Ogólne ONZ na wniosek Światowej Konferencji Ministrów Odpowiedzialnych za Sprawy Młodzieży ustanowiło to święto 17 grudnia 1999 roku! 📜

Celem jest uaktywnienie młodzieży, zachęcenie jej do działań na rzecz swoich rówieśników i całej społeczności! Wymiana poglądów, przedstawienie władzom pomysłów i sugestii dotyczących rozwiązania problemów młodych osób w danym kraju 👩‍💼

Co roku przygotowywane jest inne hasło promujące Międzynarodowe Dzień Młodzieży✏️

W tym roku hasło to „Transforming Education”, co oznacza, że głównym tematem dyskusji będzie edukacja! Cel to sprawienie, aby wszyscy młodzi ludzie mieli możliwość nauki w systemie edukacyjnym, który będzie dostępny dla każdego, sprawiedliwy i trafny 👫

Komentarze

Dodaj komentarz

Ważne!

W Centrum Edukacji RENOMA nabór trwa cały rok! Możesz rozpocząć naukę we wrześniu, lub w lutym! Wybór należy do Ciebie! Przyjdź do sekretariatu szkoły i dowiedz się więcej na temat interesującego Cię kierunku!

Inline
Inline