Szkoła kosmetyczna Kraków

Szkoła kosmetyczna w Krakowie

Nie są Ci obce nowości kosmetyczne? Chętnie oglądasz vlogi instruktażowe dotyczące makijażu? To znak, że szkoła kosmetyczna jest właśnie dla Ciebie! Centrum Edukacji Renoma posiada uprawnienia szkoły publicznej i oferuje wiele darmowych kierunków, wśród których znajduje się kurs przyuczający do zawodu technika usług kosmetycznych. Kraków słynie z edukacji na wysokim poziomie, czego dowodem jest Centrum Edukacji Renoma.

Czego możesz się nauczyć?

Zachowanie cery w nienagannym stanie, makijaż podkreślający urodę – to kwestie istotne niemal dla każdej kobiety, dlatego salony kosmetyczne są jednymi z najbardziej obleganych miejsc. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży – Centrum Edukacji Renoma odpowiada na nie. U nas nauczysz się przeprowadzać zabiegi pielęgnacyjne, jak również wizaż, manicure, pedicure czy depilację. Szkoła kosmetyczna w Krakowie to idealna propozycja nie tylko dla tych, które chcą rozpocząć pracę w nowym zawodzie, ale także dla miłośniczek makijażu oraz kuracji wpływającej na urodę.

Gdzie szukać zatrudnienia?

Nauka w Centrum Edukacji Renoma trwa 4 semestry. Zajęcia odbywają się w weekendy, dzięki czemu nie musisz rezygnować z dotychczasowych zajęć – pracy czy studiów. Absolwenci pierwszego roku są uprawnieni do wykonywania zabiegów kosmetycznych na twarzy, natomiast po pełnym kursie – również do zabiegów obejmujących ciało, dłonie oraz stopy. Po zdobyciu tytułu można rozpocząć pracę w gabinetach kosmetycznych, SPA, wellness, gabinetach odnowy biologicznej czy firmach produkujących kosmetyki.

Jak to wygląda?

To, co wyróżnia Centrum Edukacji Renoma od innych szkół, to podejście do programu nauczania. 50% stanowi nauka praktyki – stawiamy przede wszystkim na opanowanie praktycznych umiejętności, które są niezbędne do rozpoczęcia pracy w zawodzie, ale nie pomijamy również teorii – wiedza przekazywana podczas kursów to najistotniejsze informacje. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści w swojej branży. Dzięki ich zaangażowaniu, uczestnictwo w zajęciach staje się czystą przyjemnością.