Szkoła asystentek stomatologicznych Kraków

Branża medyczna rozwija się niezwykle dynamicznie – każdego roku na rynku pojawiają się nowe gabinety stomatologiczne. Dlatego właśnie Asystentka Stomatologiczna jest zawodem cieszącym się sporym zainteresowaniem, a ukończenie szkoły asystentek stomatologicznych w Krakowie daje wiele możliwości na rynku pracy. Zawód ten jest jednym z najczęściej poszukiwanych, a jego przedstawiciele maja dobrą opinię. Asystentka stomatologiczna to ważna część zespołu dentystycznego, wizytówka gabinetu, prawa ręka lekarza i nieocenione wsparcie dla pacjentów.

Asystentka Stomatologiczna

Tego Cię nauczymy

Decydując się na naukę w szkole asystentek stomatologicznych w Krakowie, masz gwarancję, że zostaniesz świetnie przygotowany do wykonywania zawodu. Nauczysz się jak:

  • przygotować gabinet i stanowisko pracy lekarza dentysty do pracy,
  • asystować lekarzowi dentyście podczas wykonywania zabiegów,
  • przygotowywać i przechowywać leki, materiały, narzędzia oraz konserwować na bieżąco sprzęt stosowany w stomatologii,
  • wykonywać czynności administracyjne i prowadzić dokumentację związaną z funkcjonowaniem gabinetu dentystycznego.

Tutaj znajdziesz zatrudnienie

Absolwenci krakowskiej szkoły asystentek stomatologicznych znajdą zatrudnienie w każdym gabinecie stomatologicznym, poradni i klinice stomatologicznej. Pracy można szukać zarówno w placówkach państwowych, jak i w prywatnych.

Asystentka stomatologiczna – system bezpłatnego kształcenia

Nauka w szkole asystentek stomatologicznych w Krakowie jest darmowa. Ponad połowa zajęć to praktyczna nauka zawodu pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. W zaledwie rok przygotujemy Cię do zdania egzaminu państwowego i uzyskania bardzo wysokiego wyniku. W szkole asystentek stomatologicznych możemy pochwalić się 100% zdawalnością egzaminu zawodowego.