Szkoła masażu Kraków

Szkoła masażu w Krakowie

Centrum Edukacji Renoma odpowiada na zapotrzebowanie naszych kandydatów, oferując popularne i przyszłościowe kierunki w ramach szkoły policealnej, która posiada również uprawnienia szkoły publicznej. Jednym z najbardziej obleganych jest darmowy kurs masażu przygotowujący do wykonywania upragnionego zawodu. Nasi absolwenci szybko znajdują zatrudnienie, a zdobyte przez nich umiejętności ułatwiają w odnalezieniu się na rynku pracy.

Szkoła masażu w Krakowie

Na przestrzeni ostatnich lat masaż staje się coraz bardziej popularny. Oprócz zabiegów leczniczych czy wykonywanych w specjalnych salonach, można również spotkać się z tą usługą na wakacjach – w hotelach SPA czy o podwyższonym standardzie. W związku z tym rośnie również zapotrzebowanie na fachowców w tej dziedzinie. Szkoła masażu w Krakowie przygotowuje do rozpoczęcia pracy w zawodzie. Wychodzimy z założenia, że liczą się przede wszystkim umiejętności praktyczne, dlatego nauka teorii, w przeciwieństwie do niektórych ośrodków edukacyjnych, zajmuje wyłącznie połowę całego programu nauczania, reszta to warsztaty zorientowane na praktykę.

Gdzie znaleźć zatrudnienie?

Nasi kursanci na samym początku opanowują sztukę masażu klasycznego – jednego z najpowszechniejszych. Na tym jednak nie kończy się edukacja, ponieważ absolwent kierunku potrafi również podjąć się czynności rehabilitacyjnych, a także masażu sportowego, orientalnego czy wykonywanego kamieniami. Szkoła masażu Renoma upoważnia do otwarcia własnego gabinetu – w tym celu uczymy podstaw przedsiębiorczości. Praca w ośrodkach rehabilitacyjnych, szpitalach, na siłowniach, w klubach fitness, sanatoriach czy SPA to jedne z możliwości zatrudnienia dla technika masażysty.

Technik masażysta – przygotowanie do zawodu

Nasza kadra to wykwalifikowani w swojej dziedzinie specjaliści, którzy w jasny i klarowny sposób przekazują najważniejsze informacje. Ich sposób tłumaczenia jest zrozumiały, dzięki czemu łatwiejsze staje się opanowanie praktycznych umiejętności. Zajęcia trwają 3 dni w tygodniu przez 4 semestry i kończą się egzaminem państwowym, uprawniającym do świadczenia usług w zakresie masażu.