Szkoła opiekunek dziecięcych Kraków

Idealna niania to taka, której ufa zarówno dziecko, jak i rodzice. Opiekunka musi być przede wszystkim ciepłą, komunikatywną towarzyszką, zarówno zabaw, jak i trudności dnia codziennego. Dlatego coraz więcej rodziców wymaga od niani czy opiekunki potwierdzenia swoich umiejętności i osiągnięć odpowiednimi dokumentami i zaświadczeniami. W szkole policealnej opiekunek dziecięcych w Krakowie profesjonalnie i z pasją przygotowujemy do zdania egzaminu zawodowego i podjęcia pracy w zawodzie.

Opiekunka dziecięca

Nauczymy Cię zawodu

Wybór odpowiedniej szkoły jest bardzo ważny. Decydując się na naukę w policealnej szkole opiekunek dziecięcych w Krakowie, masz pewność, że zostaniesz bardzo dobrze przygotowany do wykonywania zawodu. Damy Ci ku temu wszelkie narzędzia. Nauczymy jak w praktyce pełnić funkcje wychowawczo-opiekuńcze i edukacyjne. Dowiesz się jak prawidłowo wykonywać zabiegi pielęgnacyjne dziecka zdrowego, chorego i niepełnosprawnego oraz jak udzielać mu pomocy w stanach zagrożenia zdrowia. Kończąc bezpłatną szkołę opiekunek dziecięcych w Krakowie, będziesz miał rozległą wiedzę na temat planowania rozwoju psychomotorycznego dziecka, dbania o jego bezpieczeństwo oraz organizowania jego czasu wolnego.

Tutaj znajdziesz zatrudnienie

Absolwenci dwuletniej, bezpłatnej szkoły opiekunek dziecięcych są przygotowani do otwarcia własnej działalności gospodarczej oraz do pełnienia roli opiekuna dziecka w żłobkach, klubach malucha, bawialniach, hospicjach i dziecięcych oddziałach szpitalnych czy przedszkolach. Pracę znaleźć można również u prywatnych pracodawców. W dzisiejszych czasach, ze względu na intensywny tryb życia, coraz więcej rodziców decyduje się na zatrudnienie niani do swojej pociechy. Instytucja opiekunki do dziecka, szczególnie w dużych miastach, to coraz prężniej rozwijający się obszar zawodowy, który oferuje godne zarobki.

Opiekunka dziecięca – bezpłatne przygotowanie do zawodu

Stawiamy na jakość. W szkole opiekunek dziecięcych ponad połowa zajęć, to zajęcia praktyczne, prowadzone przez najlepszą kadrę pedagogiczną w Krakowie. Zawodu uczymy bezpłatnie. Wystarczą dwa lata aby przyswoić wiedzę i zdać egzamin państwowy, dający kwalifikacje zawodowe. Zajęcia prowadzimy w odpowiednio wyposażonych pracowniach w centrum Krakowa. W szkole opiekunek dziecięcych zajęcia odbywają się w trybie weekendowym, aby każdy miał szansę pogodzić naukę z innymi obowiązkami.