Szkoła policealna Kraków

Cześć Kochani!

Bardzo lubimy środy, a wiecie dlaczego? Bo to dla nas olbrzymi zaszczyt przedstawiać Wam nowych członków naszej RENOMOWEJ rodziny.

Poznajcie Karolinę Kurpytę, czyli nasz najświeższy nabytek. Karolina pełni u nas stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta i to właśnie ona z niebywałym spokojem i cierpliwością pomaga wam rozwiązywać nawet najbardziej zawiłe problemy.

W pracy to niewątpliwie wzór profesjonalizmu, połączony ze stoickim spokojem, dzięki czemu możecie czuć się spokojni o najwyższy standard usług podczas wizyty w naszym sekretariacie.

Natomiast prywatnie Karolina mierzy się ze zdobyciem wykształcenia inżynierskiego na Wydziale Inżynierii Lądowej politechniki. Jak sama mówi, realizuje się w pracy bo uwielbia kontakt z ludźmi. Karolina jest także wielbicielką zbiorów Osieckiej i tomików Bukowskiego, kocha polskie kino, literaturę najnowszą i styl zakopiański – czasami nawet zdarza jej się wyjść na scenę.

Mamy nadzieje, że Karolina zostanie z nami na długo i pod dachem RENOMY jeszcze bardziej rozwinie skrzydła.

A Czy Wy tak samo jak My od razu polubiliście Karolinę?

#teamrenoma
#zespółrenomy
#środazrenomą