Higienistka stomatologiczna Kraków

W Renomie mamy to szczęście, że przyciągamy do siebie ludzi z pasją.

Jedną z takich osób jest Pani Diana Szczuc, Higienistka stomatologiczna, która z wielką przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i naucza nasze Asystentki stomatologiczne technik pracy w gabinecie dentystycznym oraz sporządzania dokumentacji medycznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w jednych z najlepszych klinik stomatologicznych w Polsce. Obecnie nadal pracuje w klinice, wspierając i motywując na co dzień swoich pacjentów.

Pani Diana jest zawsze uśmiechniętym i ambitnym nauczycielem, który dobrze wie, jak ważny jest samorozwój. Wciąż pogłębia swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach i projektach, a w niedalekiej przyszłości uzyska dodatkowo tytuł zawodowy Technika Elektroradiologa, za co cała załoga Renomy trzyma mocno kciuki!

Prywatnie Pani Diana kocha psy – w szczególności swoją 9-letnią Maszę (którą mieliśmy okazję poznać i przyznajemy – jest cudowna), pochodzi z podkarpacia, a w sezonie kibicuje i chodzi na mecze żużlowe.

Kto miał okazję pracować z Panią Dianą, ten wie, że jest nauczycielem z pasją. A kto nie miał takiej sposobności, koniecznie musi dołączyć na zajęcia do Asystentek stomatologicznych.

#teamrenoma
#środazrenomą