Centrum Edukacji Renoma Kraków

Z okazji #środyzrenomą przedstawiamy Wam dzisiaj Filip Kałucki, który w sierpniu tego roku zachwycił nas swoją osobowością i zasilił szeregi #teamrenoma, dołączając do naszych specjalistów obsługujących szkolny sekretariat.

Część z Was zdążyła się już pewnie przekonać, że Filip jest osobą bardzo towarzyską, pozytywnie myślącą i skorą do pomocy. To ekstrawertyk, któremu ludzie dają energię do działania.

Poza pracą w Renomie, Filip studiuje zarządzanie. Interesuje się akwarystyką (ma dwa akwaria!) oraz roślinami (ich też ma dość sporo!). Bardzo lubi zwierzęta, a wielką miłością darzy Jesień – oraz wszystko to, co z nią związane. W wolnym czasie lubi pływać i spotykać się ze znajomymi.

Z tego miejsca życzymy Filipowi mnóstwa sukcesów na pokładzie Renomy, a Was zachęcamy do pozostawienia w komentarzach trochę energii dla tego Pana.

#środazrenomą
#teamrenoma