Technik administracji

Nabór na semestr zimowy w RENOMIE nadal trwa!

Dzisiaj trochę ważnych informacji o kierunku Technik Administracji.

▶️ Czy kierunek jest bezpłatny?
 Tak! U nas uczysz się za darmo!

▶️ Ile to trwa i jak często odbywają się zajęcia?
 Nauka na tym kierunku trwa dwa lata (cztery semestry) w systemie zaocznym – zajęcia odbywają się w co drugi weekend.

▶️ Jak wygląda kwestia egzaminu państwowego?
 Kierunek kończy się egzaminem państwowym z kwalifikacji EKA.01 – Obsługa klienta w jednostkach administracyjnych.

▶️ Jak zapisać się do Centrum Edukacji Renoma?
 Aby się do nas zapisać należy przyjść do naszego sekretariatu na ul. Kremerowskiej 15/2 w Krakowie – do zapisu wymagamy świadectwa ukończenia szkoły średniej!

▶️ Czym zajmuje się Technik Administracji?
 Technik administracji prowadzi korespondencję, tworzy pisma urzędowe, obsługuje systemy informatyczne oraz urządzenia techniki biurowej. Do zakresu jego obowiązków należy również koordynowanie pracy jednostki organizacyjnej, sporządzanie protokołów, kontrola akt spraw i dokumentów, prowadzenie postępowań administracyjnych.

Jakie są perspektywy zatrudnienia w tym zawodzie?
 Absolwent kierunku może szukać pracy w następujących miejscach: urząd miasta, urząd marszałkowski i wojewódzki, urząd skarbowy, sądy, banki oraz biura. Absolwenci są przygotowani do otwarcia własnej działalności gospodarczej.

Nie zwlekaj! Przyjdź do nas i #zapiszsiędorenomy

REJESTRACJA ON-LINE