Opiekunka dziecięca

Dzień dobry w poniedziałek!

Czy wiecie jaka cecha najbardziej przydaje się w pracy Opiekunki dziecięcej?
Oczywiście, że… kreatywność!

W Renomie dobrze wiemy, że taka „ciocia”, które zna wiele zabaw, wymyśla ciekawe gry, prowadzi zajęcia plastyczne i umuzykalniające, a przy tym nie można się z nią nudzić, jest marzeniem każdego rodzica (i dziecka też), dlatego miniony weekend nasze Opiekunki dziecięce spędziły aktywnie, biorąc udział w zajęciach wychowania plastyczno-technicznego oraz wychowania tanecznego.

W ramach wychowania tanecznego poznały podstawy walca angielskiego i cha-chy, nauczyły się jak za pomocą odpowiednio dobranej muzyki i prostej choreografii pobudzić u dziecka radość z tańca. Krążą słuchy, że tą taneczną radością zaraziły prawie całą szkołę.

Jeśli chodzi o zajęcia plastyczne, ich efekty możecie podejrzeć na zdjęciach poniżej.

#teamRenoma