Asystentka Higienistka Stomatologiczna Kraków

Halo Kraków!

Już niedługo rozpoczynamy Nowy Rok! Zapewne zastanawiacie się, co można zrobić aby był lepszy od poprzedniego? My znamy odpowiedź na to pytanie – zapisz się do RENOMY!

Dzisiaj chcemy przybliżyć Wam dwa z najbardziej popularnych kierunków: Asystentka oraz Higienistka stomatologiczna.

Asystentka stomatologiczna pomaga lekarzowi dentyście w codziennej pracy oraz jest odpowiedzialna za prawidłowe działanie gabinetu. Nauka na tym kierunku trwa rok.

Higienistka stomatologiczna współpracuje z lekarzem dentystą oraz może wykonywać wiele zabiegów, np. piaskowanie, skaling. Może również znaleźć zatrudnienie w przedszkolach oraz szkołach i dbać o zdrowe zęby najmłodszych. Nauka na tym kierunku trwa 2 lata.

Obydwa kierunki w naszej szkole są BEZPŁATNE!

Z nami bez problemu pogodzisz naukę z pracą, studiami lub innymi obowiązkami! Zajęcia organizujemy w formie zaocznej w weekendy oraz w formie stacjonarnej w tygodniu, czyli we wtorki, środy oraz czwartki.

Nie czekaj, zrób dla siebie coś wyjątkowego w Nowym Roku i zapisz się do nas.

Czekamy na Ciebie w sekretariacie szkoły przy ul. Kremerowskiej 15/2.

Masz więcej pytań – zadzwoń do nas, dobierzemy najlepszą ofertę dla Ciebie.