Asystentka stomatologiczna

Nabór w Renomie trwa! Dołącz do grona naszych Słuchaczy na kierunku ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA 🦷

Absolwent tego kierunku pomaga lekarzowi dentyście w działalności leczniczej jak i organizacyjnej:

👉 jest odpowiedzialny za odpowiednie przygotowanie narzędzi, materiałów i leków,
👉 dba o higienę gabinetu zarówno przed, jak i po zabiegu,
👉 sporządza dokumentację medyczną,
👉 odpowiada za kontakt z klientem i pierwsze wrażenie.

Nauka na tym kierunku trwa rok (dwa semestry), a zajęcia odbywają się w każdy weekend miesiąca. Na koniec kształcenia Słuchacze przystępują do egzaminy państwowego z kwalifikacji MED.01. Asystowanie lekarzowi dentyście i utrzymanie gabinetu w gotowości do pracy.

Zajęcia w Centrum Edukacji RENOMA odbywają się w specjalnie wyposażonych pracowniach, a poła z nich to zajęcia praktyczne!

BRAK UKRYTYCH OPŁAT! Zapisz się i zdobądź zawód zupełnie BEZPŁATNIE!

ZAREZERWUJ DLA SIEBIE MIEJSCE:

CENTRUM EDUKACJI RENOMA, UL. KREMEROWSKA 15, KRAKÓW 📱 506 316 099

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej oraz pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.

Z A P R A S Z A M Y !