Asystentka stomatologiczna Kraków

Asystentka stomatologiczna jest bardzo ważnym członkiem zespołu dentystycznego. Dzięki umiejętnościom i posiadanej wiedzy wspomaga lekarzy stomatologów oraz organizuje pracę gabinetu, przestrzegając zasad i procedur higienicznych.

Jest to fascynująca ścieżka kariery, mająca wiele korzyści.

Praca Asystentki stomatologicznej to przede wszystkim:

Jako asystentka stomatologiczna będziesz miał/a możliwość wspierania pacjentów i pomagania im w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej. Twoja praca będzie miała bezpośredni wpływ na dobre samopoczucie i uśmiech pacjentów.

W trakcie nauki tego zawodu zdobędziesz wiedzę z zakresu stomatologii, taką jak techniki higieny jamy ustnej czy asystowanie przy zabiegach stomatologicznych. Będziesz mógł stale poszerzać swoje umiejętności i być na bieżąco z najnowszymi technologiami i procedurami stomatologicznymi.

Jeśli jesteś ambitny i chcesz iść dalej, możesz doskonalić swoje umiejętności i kwalifikacje, aby stać się higienistką stomatologiczną lub nawet dentystą. Zawód asystenta stomatologicznego może być świetną platformą do dalszego rozwoju w dziedzinie stomatologii.

Jeśli interesuje Cię praca w obszarze medycyny i chcesz mieć bezpośredni wpływ na zdrowie pacjentów, możesz zostać wykwalifikowaną Asystentką stomatologiczną zaledwie w ROK i stać się częścią personelu medycznego z perspektywami na wiele możliwości zatrudnienia.

Nauka w Centrum Edukacji RENOMA jest bezpłatna i odbywa się w trybie weekendowym.

Nowy semestr startuje już we wrześniu!
Zarezerwuj miejsce dla siebie.

Rekrutacja:
https://szkolarenoma.pl/rekrutacja

Centrum Edukacji Renoma
ul. Kremerowska 15/2, Kraków
tel.: 506 316 099  e-mail: krakow@szkolarenoma.pl