Asystentka stomatologiczna Kraków

Asystentka stomatologiczna jest bardzo ważnym członkiem zespołu dentystycznego. Dzięki umiejętnościom i posiadanej wiedzy wspomaga lekarzy stomatologów oraz organizuje pracę gabinetu, przestrzegając zasad i procedur higienicznych.

Do zadań asystentki stomatologicznej należą:

Jeśli chcesz się spełniać w zawodzie medycznym, możesz zostać wykwalifikowaną Asystentką stomatologiczną zaledwie w ROK i stać się częścią średnio wykwalifikowanego personelu medycznego z perspektywami na wiele możliwości zatrudnienia.

Nauka w Centrum Edukacji jest bezpłatna i odbywa się w trybie dziennym oraz weekendowym.

Nowy semestr startuje we wrześniu!
Już teraz zarezerwuj miejsce dla siebie.

Rekrutacja:
https://szkolarenoma.pl/rekrutacja

Centrum Edukacji Renoma
ul. Kremerowska 15/2, Kraków
tel.: 506 316 099
e-mail: krakow@szkolarenoma.pl