Centum Edukacji Renoma

Kochani, mamy środę, a to oznacza czas na poznanie kolejnego członka naszej „Renomowej” rodziny.

Pan Kamil Bal, którego będzie dotyczył dzisiejszy post jest z Nami od początku naszej działalności. Pana Kamila cechuje ambicja w dążeniu do celu, wytrwałość oraz profesjonalizm. Pan Kamil to z wykształcenia ekonomista i księgowy z licznymi osiągnięciami naukowymi na swoim koncie.

Pan Kamil to również wielokrotny uczestnik i prelegent wielu międzynarodowych konferencji naukowych. Wiedzę z zakresu ekonomii i bezpieczeństwa ekonomicznego przekuł w biznes. Jest właścicielem Sieci Biur TAX Security Accounting GROUP, co sprawia, że teoretyczną wiedzę przekazywaną na zajęciach może skonfrontować z realiami prowadzenia własnej firmy. Dlatego właśnie, wszyscy słuchacze, których uczy Pan Kamil, oprócz wiedzy teoretycznej, wynoszą również mnóstwo przydatnych wskazówek praktycznych, pomagających im w późniejszych doświadczeniach zawodowych.

Prywatnie Pan Kamil jest pasjonatem gry w squasha oraz górskich wycieczek. Jest także miłośnikiem psów, dlatego w jego domu możemy spotkać przesympatycznego Yorka oraz Buldoga francuskiego.

Profesjonalizm, wiedza i pedagogiczna pasja sprawia, że Pan Kamil Bal idealnie wpisuję się w społeczność RENOMY.

#teamRenoma
#zespółRenomy
#środazRenomą