Szkolenie Hana Kobido

Ze względu na Wasze ogromne zainteresowanie kursem Hana Kobido, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie szkolenia w dodatkowym terminie: 24-25 lutego!

Jeśli zabrakło dla Ciebie miejsca w terminie styczniowym, właśnie dostałeś jeszcze jedną szansę. Nie przegap tej okazji!

Centrum Edukacji RENOMA w Krakowie zaprasza na dwudniowe szkolenie Hana Kobido w dodatkowym terminie.

Kiedy?
24-25.02.2024r. w godzinach 9:00 – 17:00 (20h szkoleniowych)

Gdzie?
Kraków, ul. Kremerowska 15

Masaż Hana Kobido czyli „Kwiat Kobido” to manualna forma terapii twarzy, która skutecznie poprawia kondycję skóry, redukuje zmarszczki i bruzdy mimiczne, liftinguje i poprawia owal twarzy oraz wpływa na poprawę ogólnego samopoczucia. Masaż ten nazywany jest także „starożytną drogą piękna” oraz liftingiem bez skalpela. Charakteryzuje go wysokorozwinięty zestaw technik manualnych, które działają na głębsze struktury mięśni mimicznych twarzy i powięzi oddziałujących na wszystkie warstwy skóry. Hana Kobido wzbogacone jest o umiejętność pracy intensywnymi technikami w okolicy szyi dzięki czemu efekt liftingu jest jeszcze bardziej spektakularny. W trakcie masażu wyróżnia się kilka etapów:

Jeśli chcesz opanować sztukę masażu Hana Kobido, zaufaj naszemu doświadczeniu i dołącz do nas. Zdobądź nowe umiejętności, a przy tym zwiększ atrakcyjność swojego obecnego lub przyszłego biznesu!

Szkolenie poprowadzi dla Was Pani Renata Pączek – praktykująca masażystka, pasjonatka świadomej pracy z ciałem i naturalnych metod odmładzania. Ukończyła zawodowy kurs masażu dla zaawansowanych, uzyskując tytuł masażysty, zdobyła wiedzę i doświadczenie szkoląc się u najlepszych trenerów. Specjalizuje się w manualnych terapiach twarzy, a dodatkowe szkolenia pozwalają jej na spełnianie oczekiwań klientek o pięknej zdrowej skórze.

Program szkolenia:
Dzień I:

Dzień II:

W trakcie szkolenia praktyka odbywa się w parach, tak aby wszyscy uczestnicy ćwiczyli na sobie. Pozwala to dokładnie poznać zabieg od strony masażysty i osoby masowanej.

Z tego względu prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami do wykonania zabiegu:

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie MEN o jego ukończeniu oraz
Certyfikat w języku polskim i angielskim.

Cena: 1099 zł* / 20h szkoleniowych
Zgłoszenia: m.kurc@szkolarenoma.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 lutego 2024 roku.

* Słuchacze i absolwenci Centrum Edukacji RENOMA mają prawo do zniżki (prosimy o kontakt z Sekretariatem szkoły).

Uczestników prosimy o zabranie ze sobą wygodnego stroju, dużego ręcznika oraz koca do przykrycia (dla własnego komfortu).