Szkoła policealna Kraków

Drogi maturzysto! Skończyłeś szkołę średnią i nie wiesz co dalej?
Zastanawiasz się czy podjąć pracę, kontynuować naukę czy może pogodzić jedno i drugie?
Mamy dla Ciebie podpowiedź!

Możesz kontynuować naukę w Renomie nie tracąc przy tym statusu ucznia! Nasza szkoła umożliwia podniesienie kwalifikacji i zdobycie nowych umiejętności docenianych przez przyszłych pracodawców!

Przeanalizowaliśmy sytuację na rynku pracy i kierunki, które Wam oferujemy są specjalnie dostosowane do zapotrzebowania!

Nauka u nas odbywa się w trybie zaocznym, co umożliwi Ci zdobycie zawodu, a w tygodniu pozwoli Ci zająć się tylko pracą!

Łapcie 6 powodów, dla których powinniście postawić na Renomę:

1. Nauka jest bezpłatna!
  2. Posiadamy najlepszą bazę kształcenia teoretycznego i praktycznego.
  3. Nasza kadra nauczycielska posiada dużą wiedzę i ogromne doświadczenie.
  4. Nasze pracownie są wyposażone na wysokim poziomie i zlokalizowane w Centrum Krakowa.
  5. Zorganizowaliśmy dla Was strefę relaksu, w której możecie odpocząć podczas przerw i posmakować kawy z naszych ekspresów.
  6. Gwarantujemy przyjazną atmosferę. Zawsze mamy czas dla naszych słuchaczy i służymy pomocą!

Przekonany?
Sprawdź naszą ofertę i wybierz zawód dla siebie: