Florysta Kraków

Posiadasz wysublimowane poczucie estetyki, wyobraźnię i kreatywność w tworzeniu rozmaitych kompozycji, a przy tym zastanawiasz się czy florysta to na pewno perspektywiczny zawód?

Ta profesja to dziś nie tylko praca w kwiaciarni… Coraz więcej firm aranżuje swoje wnętrza korzystając z wiedzy i umiejętności specjalistów, którzy potrafią dobrać odpowiednie rodzaje roślin i podkreślić nimi specyfikę danego miejsca.

Ale to nie wszystko! Ponieważ sztuka florystyki rozwija się bardzo dynamicznie, floryści to teraz także architekci wielu uroczystości, imprez, ogrodów, a także domowych wnętrz.

Znają się również na szkodnikach, na wymaganiach poszczególnych roślin, potrafią rozpoznać ich choroby oraz umieją hodować rośliny w hydroponice. Układają bukiety, tworzą wiązanki oraz inne ozdoby.

Jeśli brzmi jak zawód dla Ciebie, rozpocznij nową ścieżkę kariery w Centrum Edukacji RENOMA i zapisz się na BEZPŁATNY kierunek Florysta. Poznaj trendy w komponowaniu roślin i po prostu realizuj się artystycznie!

Nauka trwa rok (dwa semestry), odbywa się w trybie zaocznym (sobota i niedziela w co drugi weekend) i kończy się egzaminem państwowym z kwalifikacji OGR.01. Wykonywanie kompozycji florystycznych.

Wypełnij formularz rekrutacyjny online:
i rozpocznij naukę od września.

P.S. Nawet jeśli nie planujesz zmiany zawodu, ale po prostu kochasz rośliny i chciałbyś (dla siebie) nauczyć się tworzenia z nich cudów, dołącz do nas i spędź miło czas.

CENTRUM EDUKACJI RENOMA,
Kremerowska 15/2, Kraków

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej oraz
pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.