Kosmetyczka Kraków

Masz przyjazne nastawienie do ludzi i łatwo nawiązujesz z nimi kontakt?

Posiadasz zdolności manualne, wrażliwość dotykową oraz zamiłowanie do porządku i czystości?

Lubisz samodzielność w pracy?

POSTAW NA ROZWÓJ! ZOSTAŃ KOSMETYCZKĄ!

KOSMETYCZKA zajmuje się pielęgnacją wyglądu klienta poprzez różnego rodzaju ZABIEGI – niektóre z nich mają charakter LECZNICZY, inne – UPIĘKSZAJĄCY.

Kosmetyczka doradza również w zakresie wyboru odpowiednich kosmetyków z uwzględnieniem potrzeb konkretnej osoby, informuje o działaniu różnych produktów.

Aby wykonywać zawód kosmetyczki ZAPISZ SIĘ DO RENOMY i uzyskaj DYPLOM o takim profilu.

WAŻNA jest SZEROKA WIEDZA z zakresu KOSMETYKI i chęć jej ciągłego pogłębiania – jako że na rynku nieustannie pojawiają się NOWE PRODUKTY.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

CENTRUM EDUKACJI RENOMA, UL. KREMEROWSKA 15, KRAKÓW 📱 506 316 099

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej oraz pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.

Z A P R A S Z A M Y !