Technik masażysta

Zawsze interesowałeś się tematem masażu? Chciałbyś zgłębić jego tajniki? Nie zwlekaj!

Dołącz do grona naszych Słuchaczy na kierunku TECHNIK MASAŻYSTA i zyskaj zawód, który otworzy Ci wiele drzwi do nowej pracy!

Technik masażysta to kierunek BEZPŁATNY, na którym zajęcia odbywają się w systemie stacjonarnym (każdy weekend miesiąca). Nauka trwa dwa lata (cztery semestry) i kończy się egzaminem państwowym z kwalifikacji MED.10. Świadczenie usług w zakresie masażu.

Po ukończeniu nauki na tym kierunku perspektywy zatrudnienia są szerokie! Możesz znaleźć zatrudnienie w:

Wybierając Technika masażystę w RENOMIE nauczysz się jak wykonywać czynności rehabilitacyjne w zakresie masażu, poznasz techniki masażu relaksacyjnego, leczniczego, sportowego, klasycznego, orientalnego oraz masażu kamieniami!

Brzmi jak zawód dla Ciebie?
ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE JUŻ TERAZ:
https://szkolarenoma.pl/rekrutacja

CENTRUM EDUKACJI RENOMA, UL. KREMEROWSKA 15, KRAKÓW 📱 506 316 099

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej oraz pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.

Z A P R A S Z A M Y !