Asystentka stomatologiczna

Żaden szanujący się dentysta nie może pracować w pojedynkę, dlatego tak ważne jest aby posiadał profesjonalną pomoc. Tym samym Asystentka Stomatologiczna będzie kluczową osobą w kompletowaniu personelu wielu gabinetów dentystycznych.

A jak stać się Asystentką stomatologiczną? To bardzo proste! Wystarczy zapisać się do Renomy i uczyć się u nas na kierunku asystentka stomatologiczna.

Nauka na tym kierunku to I rok czyli II semestry, a edukacja kończy się egzaminem państwowym z kwalifikacji MED.01.

Nasz kierunek przygotowuje kompleksowo do podjęcia pracy w gabinetach czy klinikach dentystycznych.

Kończąc naszą szkołę, absolwenci kierunku asystentka stomatologiczna potrafią i mogą wykonywać pod nadzorem lekarza stomatologa takie zabiegi jak:

Jeśli pasjonuje Cię stomatologia i cenisz sobie pracę z ludźmi, a jednocześnie jesteś cierpliwy i wyrozumiały, to ucz się z nami na kierunku Asystentka Stomatologiczna!

Rekrutujemy już od czerwca!
Weź sprawy w swoje ręce i zadbaj o swoją przyszłość!

CENTRUM EDUKACJI RENOMA, UL. KREMEROWSKA 15, KRAKÓW 📱 506 316 099

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej
oraz pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.