Centrum Edukacji Renoma

Kochani! Oto drugi najważniejszy człowiek, bez którego Centrum Edukacji Renoma nie mogła by istnieć – Dyrektor Oddziału Pan Braian Kamela.

Część z Was na pewno miała okazję poznać go osobiście. Jest związany z Renomą od początku jej istnienia. Dostając propozycję pracy tutaj, nie wahał się ani chwili. Bardzo szybko awansował na Dyrektora Oddziału naszej szkoły. To dzięki Jego ogromnemu zaangażowaniu i tytanicznej pracy przez 7 dni w tygodniu (nie żartujemy!), Renoma mogła rozwinąć skrzydła.

Celem Pana Braiana jest ciągłe udoskonalanie szkoły oraz wdrażanie nowych rozwiązań, podnoszących zadowolenie wśród Słuchaczy i pracowników.

W niecałe dwa lata osiągnął niebywały sukces na zajmowanym przez siebie stanowisku – umieścił sekretariat szkoły wraz z wszystkimi pracowniami pod jednym adresem.

Prywatnie Pan Braian uwielbia szybkie samochody, a na wakacje (które w przypadku tego zapracowanego człowieka nigdy nie trwają długo) najczęściej wybiera ukochaną Pragę.

#środazRenomą
#teamRenoma