Medyczna Szkoła Policealna Kraków

Z ogromną satysfakcją przedstawiamy Wam dzisiaj Pana Przemysława Szczygła, absolwenta Wydziału Rehabilitacji ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Fizjoterapia, który w Renomie uczy naszych przyszłych Techników masażu.

Pan Przemek ukończył wiele kursów i szkoleń, między innymi z fizykoterapii, terapii manualnej tkanek miękkich, opieki geriatrycznej, Kinesiology tapingu i metody SpineCor.

Ceni sobie spokój, ciężką pracę, pomysłowość i niekonwencjonalne pomysły, co bardzo często odzwierciedla się w jego pracy z pacjentem i uczniami. Realizując się w różnych dyscyplinach sportowych, jak bieganie, piłka nożna, siatkówka i kung fu, rozwija i doskonali swoje umiejętności w zakresie poznawania i kształtowania terapii ludzkiego narządu ruchu.

Jako terapeuta stale szuka i próbuje zrozumieć naturę problemu pacjenta i pomóc mu w najlepszy możliwy sposób. Szczerość w relacji z podopiecznymi stawia na pierwszym miejscu, dlatego nie boi się mówić o pojawiających się trudnościach.

Pan Przemek jest osobą ciepłą i życzliwą, która zawsze wysłucha oraz pomoże. Bywa surowy i jest wymagający, ale z troski o przyszłość swoich podopiecznych, którym chce zapewnić jak najlepszą przyszłość.

W życiu zawodowym cechuje go ciągłe dążenie do rozwoju i samodoskonalenia. Wszystkie nabyte umiejętności skutecznie wykorzystuje podczas pracy.

Kto miał okazję pracować z Panem Przemkiem, ten wie, że jest nauczycielem z pasją. A kto nie miał takiej sposobności, koniecznie musi dołączyć na zajęcia do Techników masażu!

#środazRenomą
#teamrenoma