Szkoła Policealna Kraków

Nie zdałeś matury? Nie wiesz co robić dalej? Mamy dla Ciebie alternatywę!

W Centrum Edukacji Renoma drzwi stoją dla Ciebie otworem. Jeśli masz ukończoną szkołę średnią, ale nie zdałeś egzaminu dojrzałości, edukacja w Szkole Policealnej to dla Ciebie szansa na rozpoczęcie kariery zawodowej bez zdanej matury!

Przekonanie o tym, że aby osiągnąć sukces finansowy trzeba skończyć studia już od dawna nie towarzyszy naszym czasom. Obecnie rynek pracy potrzebuje głównie specjalistów posiadających kwalifikacje w zawodzie.

Już dziś znajdź w Centrum Edukacji Renoma odpowiednik dla kierunku, który chciałeś studiować. Nie ulega wątpliwości, że w Szkole Policealnej możesz znaleźć taki, na którym najbardziej Ci zależało.

W trakcie nauki w naszej szkole możesz uznać, że studiowanie nie jest już konieczne, możesz również potraktować to jako przygotowanie do podjęcia studiów po zdaniu matury albo zdecydować się na taką hybrydę – > studiowanie zaocznie i nauka u nas w formie stacjonarnej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu kandydatów zainteresowanych łączeniem studiów z nauką u Nas, wystartowaliśmy z nowym trybem zajęć.

Właśnie teraz możecie wybrać spośród dwóch trybów: dziennego (odbywającego się trzy dni w tygodniu) oraz weekendowego na kierunkach:

  • ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA
  • HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA
  • TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

Brzmi zachęcająco?

Postaw na rozwój i zapisz się na jeden z nich w Centrum Edukacji Renoma!

Pamiętaj, że bez względu na wynik matury możesz podnosić swoje kwalifikacje !

Edukacja w naszej szkole jest BEZPŁATNA!

CENTRUM EDUKACJI RENOMA, UL. KREMEROWSKA 15, KRAKÓW,
506 316 099📱

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej oraz
pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.