Technik usług kosmetycznych Kraków

Jeśli zastanawiacie się czasem, kto w RENOMIE przekazuje ogrom wiedzy praktycznej na kierunku Technik usług kosmetycznych, przedstawiamy Wam dzisiaj jedną z takich osób!

Pani Angelika Rutka jest nauczycielem w Szkole Policealnej RENOMA właśnie na kierunku Technik usług kosmetycznych.

Sama ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim z zakresu kosmetologii. Od samego początku studiów była związana z branżą beauty. Przez wiele lat zdobywała doświadczenie w stylizacji rzęs. Obecnie prowadzi własny gabinet kosmetyczny, gdzie promuje wiedzę i świadomość u swoich klientów.

Kosmetologia to jej pasja! Pani Angelika jest ciągle zaangażowana w rozwój swoich umiejętności i uczestniczy w licznych szkoleniach branżowych.

Najbardziej ekscytuje ją praca ze skórą oraz przypadki, które stanowią dla niej wyzwanie. Zawsze podchodzi do swojej pracy z optymizmem i zaangażowaniem, stawiając na profesjonalizm i zadowolenie klientów.

Jej wiedza, doświadczenie i pasja sprawiają, że jest cenioną i inspirującą nauczycielką dla swoich uczniów – Słuchaczek Centrum Edukacji RENOMA w Krakowie na kierunku Technik usług kosmetycznych.

#teamrenoma #kosmetologia #kosmetyka #technikusługkosmetycznych #zespółrenomy #praktyka #zajęciapraktyczne #naukazawodu #szkoładladorosłychkraków #szkołakraków #kraków #środazrenomą