Higienistka stomatologiczna Kraków

Kochani! Z nieukrywaną satysfakcją przedstawiamy Wam Panią Ewę Worek, która już ponad rok temu postanowiła podzielić się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem ze słuchaczami Centrum Edukacji Renoma na kierunkach Asystentki i Higienistki stomatologicznej.

Od tamtego czasu Pani Ewa z niezwykłym zaangażowaniem przygotowuje i motywuje naszych Słuchaczy do podjęcia zawodu. Pod Jej skrzydłami zdobywają bardzo wysokie wyniki na egzaminie zawodowym.

Pani Ewa pochodzi z malowniczej miejscowości położonej w Beskidzie Sądeckim. Posiada 30-letni staż pracy w gabinetach stomatologicznych na stanowisku higienistki stomatologicznej, a przez ponad 20 lat pracowała w szpitalu dziecięcym z małymi pacjentami.

Poza swoją pracą lubi również zwierzęta. Jest posiadaczką kotki o imieniu Iries.

Z tego miejsca dziękujemy Pani Ewie za dotychczasowy trud włożony w nauczanie naszych Słuchaczy oraz życzymy mnóstwa sukcesów zawodowych!

#środazrenomą
#teamrenoma
#zespółrenomy