Targi Kosmetyczne LNE

Czy wiesz co łączy RENOMĘ z Międzynarodowymi Targami Kosmetycznymi LNE?
Pasja, rozwój, zaangażowanie.

Targi Kosmetyczne LNE to najważniejsze wydarzenie o charakterze edukacyjno-targowym w Polsce, skupiające profesjonalistów branży beauty.
 Nasi Słuchacze kierunku Technik usług kosmetycznych w ramach zajęć edukacyjnych AŻ czterokrotnie biorą udział w Międzynarodowych Targach Kosmetycznych LNE zupełnie BEZPŁATNIE!

W RENOMIE kładziemy nacisk na praktykę, dlatego Targi są dla naszych Słuchaczy szansą na rozwój i praktyczną nauką zawodu wśród najlepszych specjalistów z branży.

Czy wiedzieliście, że w czasie ich trwania możecie zetknąć się z ponad 600 markami z Polski i całego świata?

Branża kosmetyczna przeżywa nieustanny rozwój. Chcemy, aby nasi Słuchacze byli na bieżąco z aktualnymi nowinkami w świecie kosmetyki, dlatego to wydarzenie nie może się odbywać bez ich udziału. Bez udziału naszych Słuchaczy, dla których kosmetyka stała się wymarzonym zawodem oraz pasją, której pragną poświęcać swój zapał i energię

🏠 CENTRUM EDUKACJI RENOMA, UL. KREMEROWSKA 15/2, Kraków
☎️ 506 316 099