Szkoła policealna Kraków

Z uwagi na fakt, że prowadzimy aktywny nabór na semestr zimowy, a na co dzień spotykamy się z mnóstwem pytań i wątpliwościami z waszej strony, chcielibyśmy rozwiać je raz na zawsze.

Mamy nadzieję, że ułatwi wam to wybór bezpłatnego kierunku kształcenia i zapis do Centrum Edukacji RENOMA.

1. Czego potrzebujesz do zapisu?

Wymagamy jedynie oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej, zaś od osób, które nie posiadają obywatelstwa polskiego, życzymy sobie oryginału świadectwa ukończenia szkoły średniej wraz z jego tłumaczeniem na język polski oraz ważną kartę pobytu/kartę Polaka lub wizę.

2. Co, jeżeli nie posiadasz świadectwa?

Istnieje możliwość, aby podczas zapisu do szkoły podpisać zobowiązanie do dostarczenia dokumentów w późniejszym czasie. Wtedy pozostaje już tylko zgłoszenie się do szkoły średniej po duplikat świadectwa.

3. Wydaje Ci się, że jesteś za stary na szkołę?

Bzdura! Człowiek uczy się całe życie i nigdy nie jest za późno na naukę, która pozwala nam zachować sprawność umysłową, dlatego nie stawiamy przed wami granicy wiekowej.

Henry Ford stworzył rewolucyjny na ówczesne czasy samochód Forda model T. w wieku 45 lat!

Stan Lee zyskał rozgłos tuż przed ukończeniem 39 lat dzięki komiksowi „fantastyczna czwórka”.

John Pemberton stworzył napój Coca-Cola w wieku 55 lat!

Ty również możesz tworzyć i dokonywać zmian niezależnie od wieku!

4. Czy możesz zapisać się bez karty Polaka/karty pobytu?

Tak, wystarczy, że złożysz wniosek o jej wydanie i będziesz w posiadaniu potwierdzenia jego złożenia (pieczątka w paszporcie lub pismo).

5. Czy muszę płacić za materiały na zajęcia?

Nie, żaden z naszych słuchaczy nie ponosi kosztów z tytułu nauki. Materiały za zajęcia zapewnia Centrum Edukacji RENOMA.

6. Czy grupy są liczne?

Ponieważ połowa zajęć w Centrum Edukacji RENOMA to zajęcia praktyczne i nasi wykładowcy wolą prowadzić je w mniejszych grupach, aby z większą efektywnością przekazywać wiedzę, grupy nie są liczne.

7. Nie jestem dobry/dobra w języku angielskim i nie wiem, czy sobie poradzę.

Poziom angielskiego jest dopasowany do poziomu grupy i jest ukierunkowany pod dany zawód. Zazwyczaj na każdym z kierunków ten język jest prowadzony od podstaw, a ponadto nasza kadra nauczycielska jest wysoce wyrozumiała, więc wszelkie obawy są niepotrzebne.

Gdybyś miał więcej pytań bądź chciał dowiedzieć się czegoś na temat nauki w naszej szkole – zapraszamy do kontaktu!

Tel. 506-316-099

Sekretariat: