Szkoła policealna Kraków

Zdarza Ci się podnieść rękę by wezwać taksówkę? Wskazać na pozycję w menu? A może przyłożyć palec wskazujący do ust by poprosić kogoś o ciszę? To najprostsza postać języka migowego. Czy wiedziałeś, że nieświadomie go używasz?

Niektórzy eksperci twierdzą, że dawny człowiek prawdopodobnie używał znaków do komunikowania się na długo przed powstaniem języka mówionego. I chociaż od tego czasu wszyscy przeszliśmy długą drogę, wciąż zdarza nam się posługiwać tym językiem.

W Centrum Edukacji Renoma możemy rozwinąć u Ciebie tą umiejętność!

Nauczamy języka migowego na kierunkach:

Jak możesz zauważyć, są to zawody, które opierają się na pracy z pacjentami czy podopiecznymi.

Nieznajomość języka migowego w tych branżach powoduje utrudnioną komunikację z migającymi pacjentami, nieposiadającymi tłumacza.

A wiesz, co jest najlepsze w nauce języka migowego?

Jest z nią jak z jazdą na rowerze – tego się nie zapomina.

Jeśli więc chciałbyś opanować nowy język, wybierz jeden z powyższych kierunków podczas wypełniania formularza rekrutacyjnego:
https://szkolarenoma.pl/rekrutacja

Centrum Edukacji RENOMA
ul. Kremerowska 15/2, 31-130 KRAKÓW