Centrum Edukacji Renoma

Tym, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać osobiście, przedstawiamy panią Katarzyna Momot – niezastąpioną kobietę o wielkim sercu, nauczyciela zarówno teorii, jak i praktyki na kierunku Opiekun Medyczny.

Pani Kasia od samego początku istnienia Renomy z wielką pasją i zaangażowaniem przekazuje swą potężną wiedzę naszym przyszłym opiekunom.

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zawodowo od wielu lat zajmuje się pielęgniarstwem i położnictwem, pracowała między innymi na szpitalnym oddziale ratunkowym i w Scanmedzie.

Pani Kasia niewątpliwie jest ekspertem w swojej dziedzinie. Świadczy o tym wysoka zdawalność egzaminów zawodowych wśród jej uczniów.

Największą wizytówką Pani Kasi są właśnie słuchacze, którzy zawsze wypowiadają się o niej w samych superlatywach: „Pani Kasia pomogła mi uwierzyć w siebie”, „Pani Kasia zmotywowała mnie do nauki”, „dzięki Pani Kasi rozwinęłam skrzydła”.

To dla nas zaszczyt, że Pani Kasia należy do rodziny Renomy!

#teamRenoma
#zespółRenomy
#ŚrodazRenomą