Szkoła policealna Kraków

Kochani! Tym, którzy nie mieli okazji poznać osobiście, przedstawiamy dzisiaj panią Agnieszkę Ścibik – nauczyciela języka migowego w Centrum Edukacji Renoma.

Pani Agnieszka od ponad roku tworzy razem z nami #teamRenoma. Na pytanie, dlaczego akurat język migowy? – odpowiada, że zafascynował ją ze względu na to, że gesty często mówią więcej niż słowa.

Poza przekazywaniem swojej wiedzy w Renomie, pani Agnieszka na co dzień pracuje jako terapeuta dzieci ze spektrum autyzmu.

Prywatnie bardzo lubi podróżować, interesuje się literaturą kryminalną, tradycją i kulturą japońską oraz akrobatyką powietrzną.

Z tego miejsca dziękujemy Pani Agnieszce za dotychczasowy trud włożony w nauczanie naszych Słuchaczy oraz życzymy mnóstwa sukcesów, zarówno zawodowych, jak i osobistych!

#teamrenoma
#środazrenomą