Szkoła policealna Kraków

Kochani!

Przedstawiamy Wam dzisiaj niesamowicie pozytywnego, zawsze uśmiechniętego pedagoga, który w Centrum Edukacji Renoma naucza naszych przyszłych Techników Masażu.

Pani Marta Gała-Rusak jest absolwentką AWF. Od 15 lat pracuje w placówkach służby zdrowia w zawodzie masażysty i fizjoterapeuty. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń ortopedycznych, wad postawy oraz w refleksologii.

Jak mówi o swojej pracy? „Uważam, że praca z człowiekiem, to praca bardzo trudna, wymagająca wytrwałości, ale też dająca dużo satysfakcji i poczucia sensu”.

Dziedzina anatomii jest dla Pani Marty niczym królowa wszystkich nauk medycznych. Swoją wiedzę zdobytą w praktyce oraz na licznych szkoleniach od 10 lat przekazuje, nauczając.

Jest także instruktorem Nordic Walking. Wolny czas najczęściej spędza aktywnie, najchętniej na łonie natury i z dala od zgiełku miasta.

Miłuje się również w spacerach śladami historii po krakowskich zakątkach Kazimierza i Podgórza.

#teamRenoma
#środazRenomą