Florysta Kraków

Chcemy przedstawić Wam dzisiaj jednego z najbardziej inspirujących nauczycieli Centrum Edukacji Renoma w Krakowie!

Łukasz Graca jest nauczycielem zajęć praktycznych na kierunku Florysta. Ukończył Architekturę Krajobrazu na Uniwersytecie Rolniczym. To nie tylko nauczyciel, ale również mentor i inspiracja dla Słuchaczy!

Jego kreatywność przejawia się w niezwykłych i nowatorskich pomysłach, które wprowadza do swoich lekcji. Uczy Słuchaczy kierunku Florysta, jak tworzyć unikalne bukiety, kompozycje ślubne i dekoracje eventowe. Zawsze stara się zaskoczyć swoich uczniów nowymi technikami i trendami w florystyce.

Łukasz jest również bardzo ambitny. Zawsze dąży do doskonałości i motywuje Słuchaczy, aby osiągali jak najlepsze wyniki.

Cechuje go także cierpliwość. Potrafi tłumaczyć trudne zagadnienia w sposób zrozumiały dla swoich uczniów. Zawsze służy pomocą i jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Jego pasja do florystyki i zaangażowanie w pracę sprawiają, że każda lekcja z nim jest niezapomniana.

Dzięki niemu Słuchacze kierunku Florysta w Szkole Policealnej Renoma w Krakowie mają szansę rozwijać swoje umiejętności i pasję do kwiatów.

Jesteśmy niezwykle dumni, że mamy na swoim pokładzie tak niezwykłego nauczyciela

#teamrenoma #szkolarenoma #szkoładladorosłych #szkołakraków #florystyka