Technik masażysta Kraków

To nie opowieść świąteczna choć pełna nadziei i z pięknym zakończeniem. Czy można ukończyć Medyczną Szkołę Policealną RENOMA, a później zostać w niej nauczycielem? A no można! I Pan Janusz Łata jest tego żywym przykładem!

Dziś jako doświadczony Technik masażysta, który szkolił się w tym kierunku pod skrzydłami Centrum Edukacji Renoma, uczy zawodu w murach naszej szkoły.

Pan Janusz swoją wiedzę i umiejętności nieprzerwanie poszerza podczas licznych kursów i szkoleń. Ma na swoim koncie szkolenia z Masażu tkanek głębokich, Kinesiotapingu, Masażu ajurwedyjskiego oraz kurs trenera personalnego.

Pan Janusz to osoba pełna pasji i zaangażowania. Jest świetnym nauczycielem i masażystą, który zawsze chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jego pasją jest masaż leczniczy, kinesiotaping i masaż sportowy. W pracy z pacjentami Pan Janusz preferuje połączenie różnych rodzajów masaży z ćwiczeniami i stretchingiem, co pozwala mu osiągać najlepsze rezultaty.

Poza pracą jako Technik masażysta, Pan Janusz jest nauczycielem z wykształceniem oligofrenopedagogicznym. Już od kilkunastu lat pracuje z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną.

Swój wolny czas lubi spędzać aktywnie. Na co dzień trenuje Crossfit, który jest jego dużą pasją.

Pani Monika z Sekretariatu mówi, że Pan Janusz ma fantastyczną aurę – właściwy człowiek na właściwym miejscu, aż chce się Go przytulić! A my jesteśmy dumni z tego, że mamy takiego nauczyciela w swoich szeregach!