Opiekun medyczny

Nabór na semestr zimowy trwa tylko do końca października! Nie zwlekaj, wybierz kierunek i dołącz do nas.

Chcesz zdobyć nowy zawód w rok? Da się zrobić!

Zapraszamy do zapisów na kierunek OPIEKUN MEDYCZNY w Centrum Edukacji Renoma.

To dobry zawód dla tych, którzy czerpią satysfakcję z pomagania chorym i niesamodzielnym, jednocześnie potrafiąc z nimi współpracować i komunikować się. Ponieważ jednym z ważniejszych aspektów pracy opiekuna medycznego jest, oprócz opieki, motywowanie i udzielanie wsparcia psychicznego podopiecznym, dobrego opiekuna powinna cechować wyrozumiałość, empatia, cierpliwość, odpowiedzialność i komunikatywność 

Nauka zawodu opiekuna medycznego jest bezpłatna. Zajęcia odbywają się w co drugi weekend przez jeden rok,a ponad połowa z nich to zajęcia praktyczne, które prowadzone są w dobrze wyposażonych pracowniach!

Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z naszym sekretariatem!

🏠 CENTRUM EDUKACJI RENOMA, UL. KREMEROWSKA 15/2, Kraków
☎️ 506 316 099
📧 krakow@szkolarenoma.pl
💻 www.szkolarenoma.pl