Opiekun medyczny

Cechuję cię empatia, i chęć pomocy ludziom?
Lubisz robić coś dla innych?
Jesteś wyrozumiały i konsekwentny w działaniach?

Wybierz zawód OPIEKUNA MEDYCZNEGO i rozwijaj się w tym kierunku!

Bądź profesjonalistą w swoim fachu i kształć się u nas.

Społeczeństwo się starzeje, tym samym zapotrzebowanie na wykwalifikowanych opiekunów medycznych jest coraz większe. Wyjdź rynkowi naprzeciw i wybierz naukę w RENOMIE.

OPIEKUN MEDYCZNY to osoba niezastąpiona w opiece nad osobami chorymi! Jednocześnie praca opiekuna ma charakter misyjny, dlatego oprócz finansowych korzyści, bardzo ważna jest osobista satysfakcja z niesienia pomocy.

Absolwenci kierunku Opiekun Medyczny w naszej szkole są kompleksowo przygotowani do wykonywania zawodu! Wielu naszych absolwentów już w trakcie trwania nauki znajduję pracę!

Dzięki wykwalifikowanej kadrze nauczycielskiej, nasi słuchacze opuszczając mury RENOMY stają się specjalistami w swoim fachu!

Teorię łączymy z praktyką, dlatego połowa naszych zajęć to zajęcia PRAKTYCZNE w profesjonalnie przegotowanych do tego celu salach!

Nie zwlekaj, i zacznij POMAGAĆ!

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej oraz pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.

Z A P R A S Z A M Y !