Opiekun medyczny Kraków

Życzliwość, empatia, niezmierzone pokłady cierpliwości i zrozumienia wobec drugiego człowieka, zdecydowanie w działaniu, duże zaangażowanie w każdą podjętą aktywność oraz rozwinięte zdolności komunikacyjne… Jeśli czujesz, że wszystko to nosisz w sobie i chciałbyś/ chciałabyś się podzielić tym z innymi to… nie czekaj: spełniaj się jako OPIEKUN MEDYCZNY!

Zapisz się na nowy semestr do Niepublicznej Medycznej Szkoły Policealnej Renoma w Krakowie i uzyskaj wymarzony zawód nie ponosząc kosztów.

Jako słuchacz na kierunku Opiekun medyczny:

.:: Nauczysz się jak profesjonalnie zadbać o bezpieczeństwo, komfort i swobodę osoby potrzebującej:

.:: Będziesz uczył się w każdy weekend (z wyłączeniem świąt) przez trzy semestry.

.:: Po zdaniu egzaminu państwowego zdobędziesz tytuł Opiekuna medycznego, co pozwoli Ci na podjęcie pracy zawodowej na terenie całej Unii Europejskiej.

Rekrutacja trwa!
Rok szkolny rozpoczyna się 1 września 2023 roku.
Oczekujemy Twojej aplikacji nie później niż 31 sierpnia.

Wypełnisz ją tutaj:

CENTRUM EDUKACJI RENOMA, #TUTAJ zaczyna się MAGIA
ul. Kremerowska 15/2, Kraków

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej
oraz pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.