Opiekun Medyczny Kraków

Jak wyobrażacie sobie pracę Opiekuna medycznego?

W naszej ocenie jest to jeden z najbardziej odpowiedzialnych, ale i dających najwięcej satysfakcji zawodów.

Praca Opiekuna medycznego to przede wszystkim niesienie pomocy osobom chorym i niepełnosprawnym, wsparcie podopiecznych w codziennym życiu, nie tylko poprzez profesjonalną opiekę, ale również wsparcie psychiczne.

Już od września w Centrum Edukacji Renoma kształcenie w zawodzie Opiekuna medycznego przybierze nową formułę, pozwalając na zdobycie jeszcze szerszego zakresu kompetencji. Zajęcia będą odbywać się w każdy weekend przez 3 semestry.

Jesteście ciekawi jak będzie? My też!

Dołącz do nas już teraz i podejmij BEZPŁATNĄ naukę zawodu:
https://szkolarenoma.pl/rekrutacja

CENTRUM EDUKACJI RENOMA
Kremerowska 15/2, Kraków
506 316 099