Opiekun medyczny

Praca w zawodzie należącym do systemu opieki zdrowotnej w Polsce jest dziś niezwykłą odpowiedzialnością i budzi zaufanie publiczne. W odpowiedzi na niewystarczającą ilość osób zajmujących się działalnością opiekuńczą powstała profesja – OPIEKUN MEDYCZNY.

Atrakcyjny proces nauki i zdobywania kwalifikacji na tym kierunku to początek drogi, którą można realizować w Centrum Edukacji RENOMA.

Z uwagi na rosnącą liczbę osób chorych i niesamodzielnych oraz gwałtownie przyspieszający proces starzenia się społeczeństwa istnieje bardzo dużo perspektyw pracy dla osób zainteresowanych wykonywaniem właśnie tego zawodu.

Mogą one pracować w placówkach takich jak : szpitale, hospicja, sanatoria, ośrodki rehabilitacyjne, domy pomocy społecznej, kliniki czy wspierać pacjenta w jego domu.

Wykorzystaj ostatnie chwile rekrutacji i już dziś zapisz się na medyczny kierunek w Centrum Edukacji RENOMA.

Kluczowe jest, że podczas nauki w Renomie można nauczyć się posługiwać językiem migowym, jak i językiem obcym. Ich znajomość to dziś przepustka do wykonywania zawodu za granicą ,gdzie praca opiekunów medycznych jest wysoce opłacalna.

Już teraz zarezerwuj miejsce
https://szkolarenoma.pl/rekrutacja,
czekamy właśnie na Ciebie!

Edukacja w naszej szkole jest BEZPŁATNA❗

CENTRUM EDUKACJI RENOMA, UL. KREMEROWSKA 15, KRAKÓW, 506 316 099 📲

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej oraz
pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia i Kuratora Oświaty.