Opiekunka dziecięca

Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane przez Was pytania dotyczące tego kierunku.

▶️ W jakim systemie odbywają się zajęcia?
 Nauka trwa dwa lata (cztery semestry), a zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, czyli w co drugi weekend.

▶️ Czy jest to kierunek bezpłatny? Czy pojawiają się jakieś dodatkowe opłaty?
 Tak, kierunek jest zupełnie darmowy. Nie pobieramy żadnych opłat za czesne, wpisowe, wydawanie zaświadczeń i legitymacji.

▶️ Czego nauczę się podczas zajęć?
 Nauczymy jak w praktyce pełnić funkcje wychowawczo-opiekuńcze i edukacyjne. Dowiesz się jak prawidłowo wykonywać zabiegi pielęgnacyjne dziecka zdrowego, chorego i niepełnosprawnego oraz jak udzielać mu pomocy w stanach zagrożenia zdrowia. Kończąc bezpłatną szkołę opiekunek dziecięcych w Krakowie, będziesz miał rozległą wiedzę na temat planowania rozwoju psychomotorycznego dziecka, dbania o jego bezpieczeństwo oraz organizowania jego czasu wolnego.

▶️ Gdzie znajdę pracę po ukończeniu szkoły?
 Absolwenci przygotowani są do otwarcia własnej działalności gospodarczej oraz do pełnienia roli opiekuna dziecka w żłobkach, klubach malucha, bawialniach, hospicjach i dziecięcych oddziałach szpitalnych czy przedszkolach. Pracę znaleźć można również u prywatnych pracodawców.

▶️ Czy w szkole odbywają się zajęcia praktyczne?
 Tak! W szkole opiekunek dziecięcych ponad połowa zajęć, to zajęcia praktyczne, prowadzone przez najlepszą kadrę pedagogiczną w Krakowie.

Czujesz, że to zawód odpowiedni dla Ciebie? Zapisz się do nas i uzyskaj zawód zupełnie za darmo!

Do zapisu wymagamy jedynie świadectwa ukończenia szkoły średniej! Nie zwlekaj, przyjdź do naszego sekretariatu i zapewnij sobie miejsce na kierunku ????

🏠 CENTRUM EDUKACJI RENOMA, UL. KREMEROWSKA 15/2, Kraków
☎️ 506 316 099