Opiekunka dziecięca Kraków

Kariera w opiece nad dziećmi może być niezwykle satysfakcjonująca i odgrywa istotną rolę w naszym społeczeństwie. Istnieje wiele powodów, dla których opieka nad dziećmi może być czymś znacznie więcej niż tylko źródłem dodatkowego dochodu.

Oto 8 najważniejszych argumentów, dla których opieka nad dziećmi to świetny wybór zawodowy:

1. Otrzymujesz przyzwoite wynagrodzenie.
  2. Nie musisz kończyć długich i nierzadko kosztownych studiów by podjąć pracę w zawodzie – wystarczy bezpłatna, zaoczna nauka w Centrum Edukacji Renoma!
  3. Zmieniasz życie dzieci, pomagając im się rozwijać i przyczyniając się do wzbudzenia u nich poczucia własnej wartości i pewności siebie.
  4. Masz pewność, że nigdy nie zabraknie dla Ciebie pracy – dopóki ludzie będą mieć dzieci, nadal będą potrzebne opiekunki do dzieci.
  5. Pozostaniesz w formie – dzieci są tak pełne energii, że zastąpią Ci cardio i żadne członkostwo w siłowni nie będzie już potrzebne.
  6. Do perfekcji rozwiniesz w sobie umiejętność rozwiązywania problemów
  7. Możesz liczyć na dodatkowe korzyści z pracy, jak np. darmowy obiad czy służbowy.
  8. Opieka nad dziećmi otworzy przed Tobą wiele innych możliwości zawodowych – świetnie wygląda w CV, jeśli chcesz postarać się o pracę w przedszkolu.

Przekonana? Przekonany?
Aplikuj już dzisiaj!

Nauka zawodu Opiekunki dziecięcej trwa dwa lata i jest w zupełności DARMOWA.
Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele (w co drugi weekend).

Nowy semestr startuje w lutym, a liczba miejsc na kierunku jest ograniczona.

Rekrutacja: https://szkolarenoma.pl/rekrutacja

CENTRUM EDUKACJI RENOMA, ul. Kremerowska 15/2, Kraków