Opiekunka dziecięca Kraków

Od opiekunki dziecięcej oczekuje się dużej odpowiedzialności, cierpliwości, uzdolnień plastycznych czy zdolności manualnych, które pozwolą na rozwijanie zdolności artystycznych u dzieci. Praca z małymi dziećmi jest bardzo wymagającym zajęciem, dającym jednak wiele satysfakcji dzięki uczestnictwu w codziennym rozwoju maluchów.

Jeśli cechuje Cię dokładność, opanowanie i cierpliwość, jesteś osobą o pogodnym usposobieniu, tolerancyjną, ale także spostrzegawczą, potrafiącą logicznie myśleć i wykonywać kilka czynności jednocześnie, to kierunek Opiekunka Dziecięca jest idealny dla CIEBIE!

Zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą Ci w sposób profesjonalny opiekować się dziećmi oraz zdobyć zatrudnienie w takich miejscach jak:

Nauka na tym kierunku trwa dwa lata (cztery semestry) i jest całkowicie BEZPŁATNA.

Zajęcia odbywają się w co drugi weekend.

Nie zwlekaj, już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy i zarezerwuj miejsce dla siebie!

Wejdź na naszą stronę:
https://szkolarenoma.pl/rekrutacja

Czekamy właśnie na Ciebie!

CENTRUM EDUKACJI RENOMA
ul. Kremerowska 15/2, Kraków
tel.: 506 316 099