Opiekunka dziecięca Kraków

Najlepsza opiekunka dziecka, to taka, która… czyta mu bajki i ma świadomość, jak ważne to jest dla jego rozwoju.

Niemowlęta i małe dzieci to gąbki, które wchłaniają praktycznie wszystko w swoim otoczeniu. To prawda! Nawet w czasie słuchania bajek ich umysły pracują i choć może nie jest to widoczne, chłoną cały język, który słyszą.

Czytanie dziecku – w każdym wieku – poprawia rozwój jego mózgu, pobudza wyobraźnię i ciekawość, usprawnia koncentrację i wiele więcej. A wystarczy kolorowa książeczka, motywacja i trochę czasu.

Jeszcze większa satysfakcja jest wtedy, gdy taką książeczkę stworzy się samemu. „Pomocnicy Mikołaja”, „Pierwsza zima”, „Drzewko spełnionych marzeń” to tylko nieliczne przykłady bajek, nad którymi pracowały nasze słuchaczki.

Przyznajemy, że jesteśmy pod wrażeniem.

#teamrenoma