Opiekunka dziecięca

Coraz więcej rodziców i pracodawców wymaga od niani czy opiekunki potwierdzenia swoich umiejętności i osiągnięć odpowiednimi dokumentami i zaświadczeniami, dlatego zachęcamy do zapisu na kierunek Opiekunka Dziecięca, który kończy się państwowym egzaminem zawodowym i daje Ci możliwość wykonywania zawodu na terenie całej Unii Europejskiej.

Jeśli kochasz dzieci, jesteś pogodna, opanowana, szczera, życzliwa i kreatywna, a Twój dotychczasowy zawód nie sprawia Ci satysfakcji – zawód Opiekunki dziecięcej jest właśnie dla Ciebie!

Wybierając ten kierunek, dowiesz się jak organizować czas dziecku poprzez naukę i zabawę.

Poznasz także zasady żywienia niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym oraz zasady pierwszej pomocy w stanach zagrożenia zdrowia.

Po ukończeniu nauki słuchacze Centrum Edukacji Renoma w Krakowie przygotowani są do pełnienia roli niani, opiekuna dziecka w żłobkach, klubach malucha, bawialniach, hospicjach i dziecięcych oddziałach szpitalnych czy przedszkolach.

Co zyskujesz?

Przede wszystkim zawód, który sprawi Ci wiele radości!

Instytucja opiekunki do dziecka, szczególnie w dużych miastach, to coraz prężniej rozwijający się obszar zawodowy, który oferuje godne zarobki.

Nauka u nas odbywa się w systemie weekendowym i kosztuje Cię całe 0 zł.

Zajęcia startują we wrześniu!

CZY JESTEŚ GOTOWA NA ZMIANY?

Rejestracja online: http://szkolarenoma.pl/rekrutacja

Sekretariat, ul. Kremerowska 15/2