Centrum Edukacji Renoma

Kochani, kolejna środa i kolejna niezwykła osobą, która jest związana z RENOMĄ.

Tym razem mamy przyjemność przedstawić Wam człowieka, który przekazuję swoją bogatą wiedzę przede wszystkich na kierunku Technika administracji i to właśnie spod jego skrzydeł wychodzą przyszłe rekiny administracji. A o kim mowa? Oczywiście o Panu Janie Paliwodzie.

Nie ukrywamy, że to iż Pan Jan uczy w naszej szkole to dla nas olbrzymi zaszczyt. Przede wszystkim z uwagi na to, że to niesamowicie wykształcony człowiek z olbrzymim pedagogicznym wykształceniem. Co więcej, Pan Jan to nie tylko teoretyk ale również praktyk z doświadczeniem w pracy na najwyższych szczeblach instytucji bankowych w Polsce. Życiorys Pana Jana jest najlepszą reklamą jego zajęć. Często trudne i zawiłe aspekty prawa, potrafi świetnie przekazać słuchaczom. Przykłady z życie wzięte, jakie przekazuję Pan Jan, są często zbawienne w zmaganiach słuchaczy z materiałami.

Prywatnie Pan Jan to bardzo sympatyczna, ciepła i cierpliwa osobą. Wszystkie te cechy połączone z ogromnym profesjonalizmem sprawiają, że słuchacze darzą Pana Jana olbrzymim szacunkiem i sympatią.

#teamRenoma
#zespółRenomy
#środazRenomą