Technik administracji

Nie boisz się zawiłości prawnych? Jesteś dokładny, skrupulatny i komunikatywny? Poszukujesz przyszłościowego zawodu?

Już dziś zapisz się na BEZPŁATNY kierunek technik administracji w Centrum Edukacji RENOMA!

Zapotrzebowanie na techników administracji znacząco wzrasta i wszystko wskazuje na to, że ten trend utrzyma się w przyszłości. W wielu firmach zatrudnienie znajdują teraz osoby z przygotowaniem do pracy w jednostkach administracji.

Perspektywy zatrudnienia dla technika administracji to dziś nie tylko jednostki administracji państwowej, takie jak: urząd miasta, urząd marszałkowski, wojewódzki czy urząd skarbowy, ale również sądy, banki i biura jednostek prywatnych.

Biegłe wykorzystywanie wiedzy, dotyczącej przepisów i spraw urzędowych to umiejętność oczekiwana wśród wielu pracodawców. W Centrum Edukacji RENOMA możesz ją zdobyć.

Nauka trwa 2 lata (cztery semestry) w systemie zaocznym i kończy się egzaminem państwowym z kwalifikacji EKA.01. Obsługa klienta w jednostkach administracyjnych. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w co drugi weekend.

Wciąż prowadzimy nabór! To już ostatnie chwile aby zapisać się do naszej szkoły i poszerzyć swoje kwalifikacje!

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy:
www.szkolarenoma.pl/rekrutacja

Możesz także skontaktować się z naszym sekretariatem pod numerem:
506 316 099 📲

Dołącz do nas już teraz ❗