Fizjoterapia Kraków

Przedstawiamy Wam dzisiaj Gabrielę Micek – nauczyciela anatomii w Medycznej Szkole Policealnej RENOMA w Krakowie. Pani Gabriela posiada unikalne podejście do procesu nauczania. Zamiast polegać wyłącznie na tradycyjnych podręcznikach i wykładach, wykorzystuje prywatne materiały video z prosektorium do nauki przedmiotu. Materiały pokazują rzeczywiste procedury i techniki, które są często trudne do zrozumienia tylko na podstawie tekstów. Dzięki nim Słuchacze mają możliwość zobaczenia, jak teoria, której się uczą, jest stosowana w praktyce.

W ten sposób, Pani Gabriela nie tylko przekazuje wiedzę, ale również inspiruje i motywuje Słuchaczy do dalszego rozwoju i nauki.

Pani Gabriela na co dzień pracuje jako fizjoterapeutka w jednej z krakowskich przychodni, gdzie pomaga pacjentom z problemami bólowymi, neurologicznymi i ortopedycznymi.

Odbyte liczne kursy oraz szkolenia pozwoliły jej rozszerzyć pasję związaną z anatomią ludzkiego ciała oraz holistycznym podejściem do leczenia. Pani Gabriela nieustannie szuka nowych sposobów na poszerzanie swojej wiedzy o profilaktyce i zdrowiu.

Jej największym hobby jest hodowla roślin.