Szkoła policealna Kraków

Znacie Pana Karola? Jednego z nauczycieli Medycznej Szkoły Policealnej RENOMA?

Jeśli musielibyśmy opisać go w trzech słowach, napisalibyśmy: zaangażowany, wesoły i pełen energii.

Pan Karol Jarguz przygotowuje do wykonywania zawodu nasze Higienistki stomatologiczne.

Poza nauczaniem w RENOMIE, od 8 lat zbiera doświadczenie zawodowe, pracując w uniwersyteckiej klinice stomatologicznej, co czyni go niezwykle kompetentnym w swojej dziedzinie. Pan Karol specjalizuje się w stomatologii endodontycznej i ortodoncji.

Zajęcia, które prowadzi w Medycznej Szkole Policealnej RENOMA w Krakowie są pełne entuzjazmu, a 100% zaangażowanie Pana Karola w przekazywanie wiedzy sprawia, że jest inspiracją dla Słuchaczy.

Prywatnie Pan Karol lubi tańczyć i grać w piłkę nożną. Jest trenerem tańca towarzyskiego, co pokazuje jego wszechstronność i zamiłowanie do aktywności.

Jest także miłośnikiem teatru.

To wszystko sprawia, że Pan Karol jest nie tylko doświadczonym i wykwalifikowanym nauczycielem, ale także osobą pełną pasji.

Jesteśmy dumni, mając takiego nauczyciela w swoich szeregach.